Ti po glavi hodi vprašanje, kaj in kje bi študiral po diplomi? V naslednjih tednih se začenjajo informativni dnevi za podiplomski študij na Univerzi v Mariboru.

Pomembno si je zapomniti, da ne bodo organizirani enotno, temveč je vsaka fakulteta določila svoj termin (ali več terminov). Ponekod bodo na voljo tudi individualni informativni pogovori. Na nekaterih fakultetah bodo potekali v mesecu maju, na drugih šele junija. Izvedba informativnih je prav tako odvisna od vsake fakultete, in je lahko v živo ali na daljavo preko orodja Microsoft Teams, kar je v veliki meri odvisno od epidemiološke situacije, zato dan prej še enkrat preveri!

Na informativnih dnevih se boš podrobneje seznanil z vpisnimi pogoji, možnostmi in pogoji študija, z zaposlitvenimi možnostmi in možnostmi nadaljevanja izobraževanja ter z drugimi informacijami, ki so pomembne pri odločitvi za izbiro podiplomskega študija.​​

Termine informativnih dni na posamezni fakulteti Univerze v Mariboru najdeš na spletni strani Univerze v Mariboru.