Vaš čas je izredno pomembna valuta. Naložite ga kakovostno! Na Univerzi v Mariboru so vam na voljo dodatne aktivnosti, s katerimi razširite svoja znanja 💎 ali pa poskrbite za zdrav duh v zdravem telesu 🤸‍♀️. Za to pa lahko pridobite tudi kreditne točke! Vsaka dodatna izkušnja bo vaša dodana vrednost v prihodnosti!

Obveščamo vas, da so še prosta mesta na učnih enotah kreditno ovrednotene obštudijske dejavnosti Univerze v Mariboru za študijsko leto 2022/23! Izbirate lahko med 30 učnimi enotami z različnih področij. Urniki izvajanja posameznih učnih enot bodo določeni naknadno glede na prispele prijave.

Prijavnica, razpisane učne enote in dodatne informacije so objavljeni na spletni strani moja.um.si. Prijavnico pošljete v referat za študentske zadeve fakultete, na kateri študirate, najkasneje do petka, 7. 10. 2022!

👉 Namenite minuto promocijskemu videoposnetku in razmislite o prijavi!