Pridružite se prihajajočemu spletnemu dogodku “To je vaše izobraževanje! To je vaša Evropa!”, ki si prizadeva spodbuditi sodelovanje študentov na prihajajočih volitvah v Evropski parlament in spodbujati informirano državljanstvo v naših univerzitetnih skupnostih.

Datum: 15. maj 2024
Čas: 15:00 – 16:00

Več informacij najdete tukaj.

Dinamična razprava z uglednimi politiki, pedagogi in predstavniki študentov.

Obravnavane teme: vpliv politik EU na visokošolsko izobraževanje, strategije za spodbujanje angažiranosti volivcev ter priložnosti za sodelovanje med akademskim svetom in politiki za bolj vključujoče in dostopno izobraževanje v EU.

Ključni govornik: Antonio López-Istúriz White, član Evropskega parlamenta od leta 1997. Trenutno služi kot predsednik delegacije za odnose z Izraelom.

Registracija je obvezna, število mest je omejeno. Prijavite se lahko preko te povezave.
Povezava do Zoom-sestanka bo poslana registriranim udeležencem pred dogodkom